Kompletný program zápasov a servis ME vo futbale 2016 vo Francúzsku

Majstrovstvá Európy vo futbale sa budú konať vo Francúzsku v dňoch 10. júna až 10. júla 2016. Jedná sa v poradí už o 15. ME vo futbale 2016 a ako prvýkrát v celkovej histórií sa zúčastní 24 tímov. Francúzsko, ako usporiadateľ, ktorý hostí ME vo futbale už po tretíkrát postupuje automaticky, ostatných 23 tímov sa na EURO 2016 o miestenky pobilo v kvalifikácií, ktorá sa začala 7. septembra 2014.

Všetko, čo potrebujete vedieť k ME vo futbale



Skupiny ME vo futbale 2016 vo Francúzsku

A-skupina: Francúzsko, Rumunsko, Albánsko, Švajčiarsko
B-skupina: Anglicko, Rusko, Wales, SLOVENSKO
C-skupina: Nemecko, Ukrajina, Poľsko, Severné Írsko
D-skupina: Španielsko, Česko, Turecko, Chorvátsko
E-skupina: Belgicko, Taliansko, Írsko, Švédsko
F-skupina: Portugalsko, Island, Rakúsko, Maďarsko

Zápasy slovenského tímu na ME vo futbale 2016

sobota 11. júna:
Wales – SLOVENSKO 2:1(Bordeaux / Stade de Bordeaux) VIDEO HIGHLIGHTS ›

streda 15. júna:
Rusko – SLOVENSKO 1:2 (Lille / Stade Pierre Mauroy) VIDEO HIGHLIGHTS ›

pondelok 20. júna:
SLOVENSKO – Anglicko 0:0 (St. Etienne / Stade Geoffroy Guichard) VIDEO HIGHLIGHTS ›

pondelok 26. júna: osemfinále
Nemecko – SLOVENSKO 3:0 (Lille / Stade Pierre-Mauroy) VIDEO HIGHLIGHTS ›

Zostava SLOVENSKA

Brankári: Matúš Kozáčik (Viktoria Plzeň/ČR), Ján Mucha (ŠK Slovan Bratislava), Ján Novota (Rapid Viedeň/Rak.)

Obrancovia: Peter Pekarík (Hertha Berlín/Nem.), Milan Škriniar (Sampdoria Janov/Tal.), Martin Škrtel (FC Liverpool/Angl.), Norbert Gyömbér (AS Rím/Tal.), Ján Ďurica (Lokomotiv Moskva/Rus.), Kornel Saláta (ŠK Slovan Bratislava), Tomáš Hubočan (Dinamo Moskva/Rus.), Dušan Švento (1. FC Kolín nad Rýnom/Nem.)

Stredopoliari: Viktor Pečovský (MŠK Žilina), Juraj Kucka (AC Miláno/Tal.), Patrik Hrošovský (Viktoria Plzeň/ČR), Ján Greguš (FK Jablonec/ČR), Róbert Mak (PAOK Solún/Gréc.), Marek Hamšík (SSC Neapol/Tal.), Ondrej Duda (Legia Varšava/Poľ.), Vladimír Weiss (Al-Gharafa/Kat.), Miroslav Stoch (Bursaspor/Tur.)

Útočníci: Adam Nemec (Willem II Tilburg/Hol.), Michal Ďuriš (Viktoria Plzeň/ČR), Stanislav Šesták (Ferencváros Budapešť/Maď.)

Program a rozpis prenosov, ktoré odvysiela RTVS


Pozrite si kompletný prehľad zápasov Majstrovstiev európy vo futbale 2016 , ktoré odvysiela RTVS na jednotke a dvojke naživo. Futbalový šampionát bude možné sledovať taktiež v PC, tabletoch a mobiloch. RTVS má pripravený špeciálny .rtvs.sk, na ktorom budú dostupné online prenosy v HD.

Priame prenosy na Jednotke: NAŽIVO »

PIATOK 10. 6.
21:00 Francúzsko – Rumunsko (Stade de France – Saint-Denis)

SOBOTA 11. 6.
18:00 SLOVENSKO – WALES (Stade de Bordeaux)
21:00 Anglicko – Rusko (Stade Vélodrome – Marseille)

NEDEĽA 12. 6.
21:00 Nemecko – Ukrajina (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

PONDELOK 13. 6.
21:00 Belgicko – Taliansko (Stade de Lyon)

UTOROK 14. 6.
21:00 Portugalsko – Island (Stade de Geoffroy Guichard – Saint-Étienne)

STREDA 15. 6.
21:00 Francúzsko – Albánsko (Stade Vélodrome – Marseille)

ŠTVRTOK 16. 6.
21:00 Nemecko – Poľsko (Stade de France – Saint-Denis)

PIATOK 17. 6.
21:00 Španielsko – Turecko (Stade de Nice)

SOBOTA 18. 6.
21:00 Portugalsko – Rakúsko (Parc des Princes – Paríž)

NEDEĽA 19.06.
21:00 Francúzsko – Švajčiarsko (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

PONDELOK 20. 6.
21:00 SLOVENSKO – ANGLICKO (Stade de Geoffroy Guichard – Saint-Étienne)

UTOROK 21. 6.
21:00 Česko – Turecko (Stade Bollaert-Delelis – Lens)

STREDA 22. 6.
21:00 Taliansko – Írsko (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

SOBOTA 25. 6.
21:00 osemfinále: Chorvátsko – Portugalsko (Stade Bollaert-Delelis – Lens)

NEDEĽA 26. 6.
21:00 osemfinále: Maďarsko – Belgicko (Stadium de Toulouse)

PONDELOK 27. 6.
21:00 osemfinále: Anglicko – Island (Stade de Nice)

ŠTVRTOK 30. 6.
21:00 štvrťfinále: Poľsko – Portugalsko (Stade Vélodrome – Marseille)

SOBOTA 2. 7.
21:00 štvrťfinále: Nemecko – Taliansko (Stade de Bordeaux)

NEDEĽA 3. 7.
21:00 štvrťfinále: Francúzsko – Island (Stade de France – Saint-Denis)

STREDA 6. 7.
21:00 semifinále Wales – Portugalsko(Stade de Lyon)

ŠTVRTOK 7. 7.
21:00 semifinále Nemecko – Francúzsko (Stade Vélodrome – Marseille)

NEDEĽA 10. 7.
21:00 finále (Stade de France – Saint-Denis)

Priame prenosy na Dvojke: NAŽIVO »

SOBOTA 11. 6.
15:00 Albánsko – Švajčiarsko (Stade Bollaert-Delelis – Lens)

NEDEĽA 12. 6.
15:00 Turecko – Chorvátsko (Parc des Princes – Paríž)
18:00 Poľsko – Severné Írsko (Stade de Nice)

PONDELOK 13. 6.
15:00 Španielsko – Česko (Stadium de Toulouse)
18:00 Írsko – Švédsko (Stade de France – Saint-Denis)

UTOROK 14. 6.
18:00 Maďarsko – Rakúsko (Stade de Bordeaux)

STREDA 15. 6.
15:00 SLOVENSKO – RUSKO (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)
18:00 Rumunsko – Švajčiarsko (Parc des Princes – Paríž)

ŠTVRTOK 16. 6.
15:00 Anglicko – Wales (Stade Bollaert-Delelis – Lens)
18:00 Ukrajina – Severné Írsko (Stade de Lyon)

PIATOK 17. 6.
15:00 Taliansko – Švédsko (Stadium de Toulouse)
18:00 Česko – Chorvátsko (Stade de Geoffroy Guichard – Saint-Étienne)

SOBOTA 18. 6.
15:00 Belgicko – Írsko (Stade de Bordeaux)

18:00 Island – Maďarsko (Stade Vélodrome – Marseille)
NEDEĽA 19. 6.
21:00 Rumunsko – Albánsko (Stade de Lyon; live web + záznam :2)

PONDELOK 20. 6.
21:00 Rusko – Wales (Stadium de Toulouse; live web + záznam :2)

UTOROK 21. 6.
18:00 Nemecko – Severné Írsko (Parc des Princes – Paríž)

18:00 Ukrajina – Poľsko (Stade Vélodrome – Marseille; live web + záznam :2)
21:00 Španielsko – Chorvátsko (Stade de Bordeaux; live web + záznam :2)

STREDA 22. 6.
18:00 Island – Rakúsko (Stade de France – Saint-Denis)
18:00 Portugalsko – Maďarsko (Stade de Lyon; live web + záznam :2)
21:00 Belgicko – Švédsko (Stade de Nice; live web + záznam :2)

SOBOTA 25. 6.
15:00 osemfinále: Švajčiarsko – Poľsko (Stade de Geoffroy Guichard – Saint-Étienne)
18:00 osemfinále: Wales – Severné Írsko (Parc des Princes – Paríž)

NEDEĽA 26. 6.
15:00 osemfinále: Francúzsko – Írsko (Stade de Lyon)
18:00 osemfinále: Nemecko – SLOVENSKO (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

PONDELOK 27. 6.
18:00 osemfinále: Taliansko – Španielsko (Stade de France – Saint-Denis)

PIATOK 1. 7.
21:00 štvrťfinále: Wales – Belgicko (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

Zdroj: youtube.com, ctk.online.cz, rtvs.sk