MS v hokeji 2015: Kompletný program online prenosov na RTVS (VIDEO)

Hokejový šampionát bude možné pozerať v televízii, na webe aj v mobiloch a tabletoch.

Zápasy Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2015 ponúkne Rozhlas a televízia Slovenska aj Česká televízia. Telerozhlas i česká verejnoprávna televízia odvysiela všetky zápasy v HD rozlíšení.

Tipy šporťákov RTVS MS 2015: play-off a finalisti turnaja.

Od 1. až do 17. mája RTVS z Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v Českej republike odvysiela 35 priamych prenosov. Všetky duely slovenskej reprezentácie prinesie v priamom prenose Jednotka a Rádio Slovensko.

Zoznam zápasov, ktoré odvysiela Jednotka a Dvojka RTVS:

Program MS v hokeji 2015 na RTVS

RTVS 1 – Jednotka

stv1-tv-program
 
 

PIATOK 1. mája

20:00 PRIAMY PRENOS: Česko – Švédsko

SOBOTA 2. mája

12:00 PRIAMY PRENOS: Slovensko – Dánsko (naživo aj v Rádiu Slovensko)

NEDEĽA 3. mája

16:00 PRIAMY PRENOS Štúdio MS: Slovensko – Bielorusko (naživo aj v Rádiu Slovensko)

PONDELOK 4. mája

20:00 PRIAMY PRENOS Štúdio MS: Česko – Kanada

UTOROK 5. mája

20:00 PRIAMY PRENOS Štúdio MS: Slovensko – Slovinsko (naživo aj v Rádiu Slovensko)

STREDA 6. mája

20:00 PRIAMY PRENOS Štúdio MS: Slovensko – Nórsko (naživo aj v Rádiu Slovensko)

SOBOTA 9. mája

16:00 PRIAMY PRENOS Štúdio MS: Slovensko – Fínsko (naživo aj v Rádiu Slovensko)

NEDEĽA 10. mája

20:00 PRIAMY PRENOS Štúdio MS: Slovensko – Rusko (naživo aj v Rádiu Slovensko)

UTOROK 12. mája

16:00 PRIAMY PRENOS Štúdio MS: Slovensko – USA (naživo aj v Rádiu Slovensko)

ŠTVRTOK 14. mája

20:15 PRIAMY PRENOS: Štvrťfinále č.4

SOBOTA 16. mája

15:15 PRIAMY PRENOS: Semifinále č. 1 (naživo aj v Rádiu Slovensko)

NEDEĽA 17. mája

20:45 PRIAMY PRENOS: Finále (naživo aj v Rádiu Slovensko)

RTVS 2 – Dvojka

STV 2 online vysielanie
 
 

PIATOK 1. mája

16.00 PRIAMY PRENOS USA – Fínsko + ŠTÚDIO
18.45 ZÁZNAM Kanada – Lotyšsko
22.50 MS v kocke (1/15)
23.25 ZÁZNAM Rusko – Nórsko
01.05 REPRÍZA Predĺženie (1/3)
02.15 ZÁZNAM Česko – Švédsko (z PP Jednotky)

SOBOTA 2. mája

03.55 ZÁZNAM USA – Físko (z 1. mája)
07.25 REPRÍZA MS v kocke (1/15)
14.15 ZÁZNAM Rakúsko – Švajčiarsko
16.00 PRIAMY PRENOS Bielorusko – Slovinsko + ŠTÚDIO
18.45 ZÁZNAM Francúzsko – Nemecko
20.00 PRIAMY PRENOS Česko – Lotyšsko + ŠTÚDIO
23.00 MS v kocke (2/15)
23.35 ZÁZNAM Slovensko – Dánsko (z PP Jednotky)
02.15ZÁZNAM Nórsko – USA

NEDEĽA 3. mája

03.55 ZÁZNAM Česko – Lotyšsko (z 2. mája)
07.25 REPRÍZA MS v kocke (2/15)
12.00 PRIAMY PRENOS Rusko – Slovinsko + ŠTÚDIO
14.40 ZÁZNAM Švédsko – Rakúsko
18.35 ZÁZNAM Kanada – Nemecko
20.00 PRIAMY PRENOS Dánsko – Fínsko + ŠTÚDIO
23.05 MS v kocke (3/15)
23.35 ZÁZNAM Slovensko – Bielorusko (z PP Jednotky)
02.15 ZÁZNAM Francúzsko – Švajčiarsko

PONDELOK 4. mája

03.55 ZÁZNAM Rusko – Slovinsko (z 3. mája)
07.25 REPRÍZA MS v kocke (3/15)
16.00 PRIAMY PRENOS Rusko – USA + ŠTÚDIO
18.45 ZÁZNAM Švédsko – Lotyšsko
23.05 MS v kocke (4/15)
23.35 ZÁZNAM Fínsko – Nórsko
02.00 ZÁZNAM Česko – Kanada (z PP Jednotky)

UTOROK 5. mája

03.40 ZÁZNAM Rusko – USA (zo 4. mája)
07.25 REPRÍZA MS v kocke (4/15)
16.00 PRIAMY PRENOS Švajčiarsko – Nemecko + ŠTÚDIO
23.10MS v kocke (5/15)
23.40 ZÁZNAM Slovensko – Slovinsko (z PP Jednotky)
02.15 ZÁZNAM Dánsko – Bielorusko

STREDA 6. mája

03.55 ZÁZNAM Rakúsko – Francúzsko
07.25 REPRÍZA MS v kocke (5/15)
16.00 PRIAMY PRENOS Rusko – Dánsko + ŠTÚDIO
18.50 ZÁZNAM Švajčiarsko – Lotyšsko
23.00 MS v kocke (6/15)
23.30ZÁZNAM Slovensko – Nórsko (z PP Jednotky)

ŠTVRTOK 7. mája

02.55 ZÁZNAM Švédsko – Kanada
07.25 REPRÍZA MS v kocke (6/15)
16.00 PRIAMY PRENOS USA – Bielorusko + ŠTÚDIO
18.45 ZÁZNAM Česko – Francúzsko
20.00 PRIAMY PRENOS Švédsko – Nemecko + ŠTÚDIO
00.20 MS v kocke (7/15)
00.50 ZÁZNAM Fínsko – Slovinsko

PIATOK 8. mája

07.25 REPRÍZA MS v kocke (7/15)
16.00 PRIAMY PRENOS Česko – Rakúsko + ŠTÚDIO
23.00 MS v kocke (8/15)

SOBOTA 9. mája

06.55 REPRÍZA MS v kocke (8/15)
12.00 PRIAMY PRENOS Bielorusko – Rusko + ŠTÚDIO
15.55 ZÁZNAM Kanada – Francúzsko
18.35 ZÁZNAM Rakúsko – Lotyšsko
22.55 MS v kocke (9/15)
23.25 ZÁZNAM Slovensko – Fínsko (z PP Jednotky)

NEDEĽA 10. mája

02.55 ZÁZNAM Dánsko – Nórsko
07.25 REPRÍZA MS v kocke (9/15)
16.00 PRIAMY PRENOS Česko – Nemecko + ŠTÚDIO
18.45 ZÁZNAM USA – Slovinsko
22.55 MS v kocke (10/15)
23.25 ZÁZNAM Slovensko – Rusko (z PP Jednotky)
01.05 REPRÍZA Predĺženie (2/3)

PONDELOK 11. mája

02.10 ZÁZNAM Kanada – Švajčiarsko
07.25 REPRÍZA MS v kocke (10/15)
16.00 PRIAMY PRENOS Fínsko – Bielorusko + ŠTÚDIO
18.50 ZÁZNAM Nemecko – Rakúsko
20.00 PRIAMY PRENOS Švédsko – Francúzsko + ŠTÚDIO
23.00 MS v kocke (11/15)
23.35 ZÁZNAM Slovinsko – Dánsko
02.55 ZÁZNAM Fínsko – Bielorusko
04.35 ZÁZNAM Švédsko – Francúzsko

UTOROK 12. mája

07.25 REPRÍZA MS v kocke (11/15)
12.00 PRIAMY PRENOS Nórsko – Bielorusko + ŠTÚDIO
14.40 ZÁZNAM Kanada – Rakúsko
18.30 ZÁZNAM Lotyšsko – Francúzsko
20.00 PRIAMY PRENOS Fínsko – Rusko + ŠTÚDIO
23.00 MS v kocke (12/15)
23.35 ZÁZNAM Slovensko – USA (z PP Jednotky)
02.15 ZÁZNAM Česko – Švajčiarsko

ŠTVRTOK 14. mája

15.00 PRIAMY PRENOS štvrťfinále 1 + ŠTÚDIO
17.36 PRIAMY PRENOS štvrťfinále 2 – III. tretina + ŠTÚDIO pred
19.00 PRIAMY PRENOS štvrťfinále 3 + ŠTÚDIO
21.36 PRIAMY PRENOS štvrťfinále 4 – III. tretina + ŠTÚDIO pred
00.00 MS v kocke (13/15)

SOBOTA 16. mája

19.00 PRIAMY PRENOS semifinále 2 + ŠTÚDIO (naživo aj v Rádiu Slovensko)
23.00 MS v kocke (14/15)

NEDEĽA 17. mája

04.05 ZÁZNAM semifinále 1 (z PP Jednotky)
07.25 REPRÍZA MS v kocke (14/15)
16.00 PRIAMY PRENOS zápas o 3. miesto + ŠTÚDIO
23.35 MS v kocke (15/15)
00.35 REPRÍZA Predĺženie (3/3)
01.00 ZÁZNAM finále (z PP Jednotky)

PONDELOK 18. mája

03.35 ZÁZNAM zápas o 3. miesto (vysielaný 17. mája)
07.25 REPRÍZA MS v kocke (12/15)

Zdroj: youtube.com, rtvs.sk